OBSŁUGA PRAWNA

Agencja  w ramach prowadzonego pośednictwa w obrocie nieruchomościami zapewnia Klientom korzystająym z naszych usług pełną obsługę prawną. Jest ona bezpłatna, gdy wiąże się z przygotowaniem i przeprowadzeniem transakcji, którą obsługujemy.

W ramach obsługi agencja  weryfikuje dokumenty własności, reguluje stany prawne nieruchomości, sprawdza czy dana nieruchomość nie jest obciążona prawami ani długami na rzecz osób trzecich, dopełnia formalności w spódzielniach mieszkaniowych, wydziałach ksiąg wieczystych, urzędach, bankach.

Prowadzimy transakcje na wszystkich jej etapach, aż do momentu finalizacji. 
Przygotowujemy projekty umó przedwstępnych i umów najmu. 
Czuwamy nad bezpieczeństwem każdej transakcji, a wyjaśniając wielu problemów prawnych, niejednokrotnie wręcz umożliwiamy, aby w ogóle mogły być zawarte. 
Wraz ze współpracującymi z nami kancelariami adwokackimi i radcowskimi podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów w sprawach zwiazanych z rynkiem nieruchomości przed Sądami Powszechnymi w Szczecinie.

Pomocą prawną służymy także Klientom, którzy nie korzystają z naszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Uprawnia nas do tego posiadanie tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości, nowej specjalizacji, którą zdobywają najwyższej klasy fachowcy. W Szczecinie jest ich tylko trzech.

 

 

Kliencie, jeżli masz problem natury prawnej związany z rynkiem nieruchomości zgłoś się do agencji .

Służymy swoją wiedzą!