Agencja POSESJA

Trafny wybór firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami to połowa sukcesu w realizacji Twojego zamierzenia.
Wielu szczecinian już wybrało Agencję POSESJA, teraz pora na Ciebie !

 Agencja zaprasza do korzystania z usług na wysokim, sprawdzonym poziomie mając nadzieję, że i tym razem sprostamy oczekiwaniom klientów. Ponieważ trafny wybór firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami to połowa sukcesu w realizacji Twojego zamierzenia zgłoś nam swoje zapotrzebowanie. Rekomendacją dla nas jest m.in.fakt polecania zadowolonych z naszej obsługi Klientów następnym!

      Agencja Obrotu Nieruchomościami działa nieprzerwanie od 1992r. i jako jedna z pierwszych firm tej branży na polskim rynku legitymuje się 61 i 62 numerem licencji zawodowej.

Zebrane doświadczenie i ciągle uzupełniana wiedza są gwarancją jakości naszego działania.

      Aby w pełni profesjonalnie działać na rynku nieruchomości wyszliśmy znacznie dalej poza tematykę pośrednictwa doskonaląc się także w pokrewnych zawodach: budownictwie i prawie administracyjnym.

Zarządzamy nieruchomościami w oparciu o licencję zarządcy nieruchomości nr 7899 oraz doradzamy na rynku nieruchomości posiadając uprawnienia Doradcy Rynku Nieruchomości. Prowadzimy stałą analizę rynku.


      Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Analizując zlecenie budujemy relacje, które umożliwiają sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu. Nie tylko kojarzymy strony transakcji, ale także pilotujemy transakcję na każdym jej etapie. Przygotowujemy i weryfikujemy dokumenty, ustalamy stan prawny nieruchomości, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, doradzamy cenę, współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi. 

      Gwarantujemy fachową, bezpieczną i skuteczną obsługę. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Jesteśmy uczestnikiem Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert oraz Portalu Dobry Adres.pl. Na naszej stronie zamieszczamy oferty z ponad 80-ciu współpracujących z nami biur nieruchomości.

    Mając ugruntowaną pozycję zawodową angażujemy się w działalność społeczną.
Jesteśmy założycielem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Całą swoją wiedzą i doświadczeniem służymy naszym Klientom. 

Powierzcie nam swoje sprawy, a nie zawiedziecie się!